Gün 
 Saat 
 Dakika 
 Saniye 

MAGICCELL FFP3 ANTİBAKTERİYEL ÜST DÜZEY KORUMALI MASKE(5 ADET)

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
KALİTE VE GÜVENİN ADRESİ  
 
İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ TARAFINDAN TESTİ EDİLİP ONAYLANMIŞTIR  
 
Genel cerrahi maskelerin 2 saat sonra atılması g erekir !!!
 
FFP3 MASKERİN   KULLANIM SÜRELERİ 6 SAAT İKEN ÜRÜNÜMÜZ   24 SAAT KORUMA SAĞLAR 
 
  Vİ RÜS VE BAKTERİLERE KARŞI 24 SAAT ETKİLİ
FFP3 VENTİLSİZ ULTRA KALİTELİ ANTİMİKROBİYAL YÜKSEK KORUYUCU MASKE
 
          Bu ürün tasarlanırken yapılan çalışmalar, bitkisel uygulamalar, biyouyumlu hidrojeller ve biyouyum modelleme yapıları g erçekleştirilir.
Piyasada bulunan nonwoven kumaşlardan elde edilen klasik maskeler maalesef bu amaçtan çok uzak durumdadır. G eliştirilen yeni üründe, 3 katmanlı nonwoven kumaş kullanılmıştır. Sırası ile, orta katmanda kullanılan kumaş emiş özelliği yüksek ve emdiği sıvıyı tutma özelliği maximum seviyede olan bir türdür. Diğer iki katmanda kullanılan kumaş emiş ve tutunma özelliği zayıflatılmış bir türdür. Sebebi ise, mikro organizmaların bu yüzeyde tutunmasını minimize etmek ve bu kısımdan iç tabakaya g eçen mikro organizmaların ise, burada kullanılan hem nonwoven kumaşın özeliğinden, hem de kumaşa emdirilen solüsyon sayesinde burada tutunarak hiçbir şekilde iç kısma hareket edemeyecek olmasıdır.
Ürünümüzde orta kısımdaki nonwoven kumaşa emdirilen ve tutturulan solüsyonun özelliği; tamamiyle doğal ve bitkisel uçucu yağlardan oluşan bir mix karışım olmasıdır. Bu çözelti içerisinde kullanılan bileşenler Web of Science ’de yayınlanan makalelerde, bu konuda yapılan doktora ve yüksek lisans tezlerinin yanı sıra, eski çağlardan beri sağlık alanında kullanıldığı ve solüsyon içeriğinin anti bakteriyel, anti fungal, anti v ir al özelliklere sahip olduğu ve faydaları ispatlanmıştır. Doğal, bitkisel aynı zamanda da biyouyumlu olmasının insanlar ve hayvanlar üzerinde hiçbir yan etkisi olmadığı literatürde kanıtlanmıştır.
Bu uçucu yağ mixi polimer bir yapıyla çapraz bağlanmıştır. Bu polimer yapı biyouyumludur. İkinci katman olarak deniz yosunlarından elde edilen bir hidrojel kullanılmıştır. Üçüncü katmanda ise deniz kabuklularından elde edilen farklı bir hidrojel kullanılmıştır. Bu katmanlarda anti mikrobal özelliktedir. N-Kapsül tekniği kullanılmıştır.
Ürünün başarıya ulaştığı bir diğer nokta da el ve vücut için dezenfektan jeldir. Aynı şekilde içerisindeki üçlü bitkisel mix ve hidrojel çift bariyer kaplama teknolojisi sayesinde anti bakteriyel, anti fungal ve anti vi ral yapıdadır. Bitmiş ürünlerde etken madde olarak kullanılmış. Ürünün içeriğinde ise: etanol, su, etken madde, carbomel ve gliserin kullanılmıştır. Çalışmalarımız sonucunda, bir araya g etirilen etken maddeler; ıslak mendil ve ıslak havlu formatında da aynı başarıyla üretilebilir. Talep edildiği takdirde de bu bitkisel solüsyonlardan ortam dezenfektanı, tarafımızca özel olarak üretilebilmektedir.
 
Sonuç olarak bu ürün maskesi, hem kumaştan giysiler için üç tasarımlı üç tasarımdır. Bu ürünün sağlığın kalitesine sahip olma eng üst düzeyde kalite bir ürün        
TOPLU ALIMLARDA FİYAT GÖRÜŞÜLÜR
                                                                                                                                    
 
                               ÜRÜNLERİN AMBALAJI AÇILDIĞI TAKDİRDE  HİJYENİK KİŞİSEL ÜRÜNLER OLDUĞU İÇİN İADESİ ALINMAMAKTADIR 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...
Sipariş Hattı 9005523845627